Child's Play (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Child’s Play (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Child’s Play (2019)

4683
 90 min    2019    HD     6.1

Loading…

Një nënë i dhuron djalit të saj 13-vjeçar një kukull për ditëlindje, pa e ditur natyrën e tij të ligë dhe faktin që edhe mund të vrasë njerëzit që nuk i binden Andit.