Captive State (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Captive State (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Captive State (2019)

6220
 109 min    2019    HD     6.5

Loading…

Në një lagje të Çikagos pothuajse një dekadë pas një pushtimi nga një forcë jashtëtokësore, një agjent eksploron jetën në të dy anët e konfliktit - bashkëpunëtorët dhe disidentët.