Captain Marvel (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Captain Marvel (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Captain Marvel (2019)

9168
 123 min    2019    HD     7.1

Loading…

Karol Danvers kthehet në një nga heronjtë më të mëdhenj të universit kur toka përfshihet në një betejë galaktike mes 2 racave aliene.