Capone (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Capone (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA


Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Capone (2020)

1623
 103 min    2020    Full HD     5.3

Loading…

Jeta e Al Capones (Tom Hardy) 47 vjeçar, pas 10 vjetësh burg, kur fillon të vuajë nga çrregullimet mendore dhe përndiqet nga e shkuara e tij e dhunshme...