Bye (2019) a.k.a. Adios – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Bye (2019) a.k.a. Adios
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA


2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Bye (2019) a.k.a. Adios

938
 111 min    2019    Full HD     6.2

Loading…

Një burrë në lirim me kusht fillon një rrugë të përgjakshme hakmarrje kur vajza e tij e vogël vdes nga një përplasje me makine pas festimit të Kungimit të saj të Parë.