Bumblebee (2018) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Bumblebee (2018)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Bumblebee (2018)

16741
 114 min    2018    HD     7.1

Loading…

Gjate vitit 1987 kur Bumblebee është në arrati gjen strehë në një garazh në një qytet të vogël të plazhit të Kalifornisë. Aty njihet me një 18 vjeçare dhe të dy nisin një aventurë të mundimshme!