Brahms: The Boy II (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Brahms: The Boy II (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Brahms: The Boy II (2020)

4749
 86 min    2020    Full HD     4.3

Loading…

Kur një familje e re zhvendoset në rezidencën Hilshajër, djali i traumatizuar, Xhudi, zbulon një kukull të quajtur Brams, që duket të jetë tërësisht e gjallë.