Bloodshot (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Bloodshot (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Bloodshot (2020)

7151
 109 min    2020    Full HD     5.6

Loading…

Rei Gerrison (Vin Diesel), një ushtar i vdekur, risillet në jetë me superfuqi prej një doktori të dyshimtë me qëllime të këqija.