Black and Blue (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Black and Blue (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Black and Blue (2019)

3580
 108 min    2019    HD     5.6

Loading…

Një police e re duhet të përballet me identitetin e saj si zezake dhe me profesionin e saj kur sheh dy policë të korruptuar që kryejnë vrasje.