Big Time Adolescence (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Big Time Adolescence (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Big Time Adolescence (2019)

1662
 91 min    2019    HD     6.9

Loading…

Një adoleshent periferik, rritet para kohe nën përkujdesjen shkatërruese të mikut të tij, një dështak pa asnjë qëllim në jetë.