Big Bad Wolves (2013) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Big Bad Wolves (2013)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Big Bad Wolves (2013)

2450
 110 min    2013    HD     6.8

Loading…

Një sërë vrasjesh brutale bëjnë jetët e tre burrave të përplasen. Babai i viktimës më të fundit që kërkon hakmarrje, një oficer policie që ka marrë drejtësinë në duart e tij dhe ka dalë jashtë kufijve të ligjit dhe i dyshuari kryesor i vrasjeve - një mësues i fesë që arrestohet dhe lihet i lirë për shkak të një gabimi policor.