Batla House (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Batla House (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Batla House (2019)

3990
 146 min    2019    HD     7.3

Loading…

Bazuar në një ngjarje të vërtetë. Policia bastis një shtëpi në Delhi, për të kërkuar të dyshuarit terroristë, por përveç humbjeve në njerëz, do t’u duhet të përballen me akuza nga të gjithë krahët...