Banana Split (2018) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Banana Split (2018)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Banana Split (2018)

2840
 88 min    2018    HD     5.9

Loading…

Gjatë një vere, dy vajza adoleshente zhvillojnë miqësinë shpirtërore të përsosur, me një problem të madh: njëra prej tyre po fle me ishin e tjetres.