Babyteeth (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Babyteeth (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Babyteeth (2019)

842
 118 min    2019    HD     6.9

Loading…

Milla, një adoleshente me sëmundje serioze bie në dashuri me një trafikant droge. Të dy të humbur gjejnë njëri-tjetrin, por në një marrëdhënie shumë të vështirë.