August Eighth (2012) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
August Eighth (2012)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA


2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

August Eighth (2012)

326
 120 min    2012    Full HD     5.6

Loading…

8 Gusht, historia e jashtëzakonshme e një gruaje të re. Ksenia nuk është shumë e lumtur, me probleme në punë, probleme në jetën personale, me nënën dhe një fëmijë që kërkon vëmendje të vazhdueshme... Për t'u bërë më keq, Gjeorgjia ka filluar luftën me Rusinë dhe asaj i duhet të shpëtojë djalin e saj...