Aswathama (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Aswathama (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Aswathama (2020)

1011
 133 min    2020    HD     6.5

Loading…

Historia e një të riu guximtar, i cili ngrihet kundër padrejtësisë, dhunës dhe abuzimit ndaj grave, në një vend, ku ngacmimet seksuale dhe përdhunimet janë pjesë e përditshmërisë.