Annem (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Annem (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Annem (2019)

5728
 110 min    2019    Full HD     5.8

Loading…

Historia e një nëne që bën të pamundurën për vajzën e saj dhe një vajzë që i vjen turp nga nëna dhe arrin të largohet prej saj. Por vite më pas, ajo dëshiron të kthehet te nëna e saj, duke psherëtirë "Ah, sikur"!