Anchorman 2: The Legend Continues (2013) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Anchorman 2: The Legend Continues (2013)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Anchorman 2: The Legend Continues (2013)

2537
 119 min    2013    HD     6.3

Loading…

Një prezantues lajmesh pushohet nga puna e tij dhe pas një tentative të dështuar për vetëvrasje, atij i jepet një mundësi e dytë për të dhe miqtë e tij. Një mundësi të cilën e shfrytëzojnë në maksimum dhe bëjnë histori në televizion me mënyrën e tyre të veçantë të të prezantuarit në televizion.