Always (2011) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Always (2011)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Always (2011)

4746
 108 min    2011    HD     7.8

Loading…

Një histori dashurie me në qendër ish-boksierin Çul-min dhe operatoren e verbër Jung-hua, e cila rrezikon të mbetet përjetësisht e verbër. E vetmja mënyrë për t'i shpëtuar shikimin është kthimi i Çul-minit në ringun e boksit, por kjo gjë do t'i rrezikonte jetën.