All Quiet on the Western Front (1930) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
All Quiet on the Western Front (1930)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

All Quiet on the Western Front (1930)

279
 153 min    1930    HD     8.0

Loading…

Një ushtar i ri përballet me zhgënjim të madh gjatë horroreve të luftës së Parë Botërore...