Acrylic (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Acrylic (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Acrylic (2020)

2235
 78 min    2020    HD     6.4

Loading…

Linda zotëron një sallon thonjsh me akrilik. Biznesi i saj do të kërcënohet nga konkurrenca me hapjen e një salloni të ri pikërisht nga ish shoqja e saj e ngushtë. Një konkurs i ndershëm mes salloneve do t'i vendosë pikat mbi i.