Abducted (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Abducted (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Abducted (2020)

2144
 110 min    2018    HD     6.7

Loading…

Pasi vajza e tij e vogël rrëmbehet, një hero lufte e merr çeshtjen vetë në dorë, ndërsa detektivët zgjidhin misteret rrethuese të këtij krimi të pazakontë