A man Apart (2003) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A man Apart (2003)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

A man Apart (2003)

17288
 109 min    2003    HD     6.1


Një burrë i njohur si Djalli ringre një kartel droge, pasi kreu i kartelit futet në burg nga një polic i përkushtuar (Vin Diesel).