A Faithful Man (2018) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Faithful Man (2018)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

A Faithful Man (2018)

3836
 75 min    2018    HD     6.3

Loading…

Mariana e lë Abelin për Polin, mikun e tij më të mirë dhe babanë e fëmijës së saj të palindur. Nëntë vjet më vonë, Poli vdes dhe Mariana kthehet me Abelin. Por, gjërat kanë ndryshuar për të dy dhe marrëdhënia e tyre s'mund të jetë më si dikur...