A Dark Place (2018) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Dark Place (2018)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

A Dark Place (2018)

5175
 89 min    2018    HD     6.6

Loading…

Humbja e një djaloshi në një qytezë të qetë pyjore vendos në lëvizje një sanitar që pastron mbeturinat i cili vendoset në rolin e detektivit për të zgjidhur një hetim plot mister dhe rrezik.