2 Fast 2 Furious (2003) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
2 Fast 2 Furious (2003)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

2 Fast 2 Furious (2003)

28179
 107 min    2003    Full HD     5.9


Brian O’Korner është ne lufte me ligjin pasi e lejoi liderin e grupit kriminal te arratisej. Për te shmangur pasojat ai duhet te punoje me një koleg te vjetër dhe te ndihmoje policinë te arrestojnë një shpërndare droge.