13 Sins (2014) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
13 Sins (2014)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

13 Sins (2014)

1781
 93 min    2014    HD     6.3

Loading…

Një telefonatë nis një lojë të rrezikshme për Eliotin, një shitës fatkeq. Loja premton rritje të shpërblimeve për përfundimin e 13 detyrave, secila më e ligë se e mëparshmja.